נגישות
בית אקשטיין
מערך השירותים

מערך השירותים

אנו בארגון בית אקשטיין מפעילים ומפתחים מערך שירותים בפריסה ארצית רחבה לאנשים עם צרכים מיוחדים. אנו נותנים מענה למוגבלויות שונות בתחום: לקויות למידה, לקויות הסתגלות, אוטיזם, קשיים רגשיים ומוגבלות שכלית התפתחותית.

בתחום הדיור אנו מפעילים מגוון רחב של אפשרויות דיור.  מערכי הדיור בנויים בסביבה נעימה ומושם בהם דגש רב על תחושה ביתית ומשפחתית ועל שילוב הדיירים בפעילויות פנאי בקהילה. 

בתחום החינוך אנו מפעילים בתי ספר לילדים עם לקויות למידה, בתי ספר לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, בתי ספר לילדים עם קשיים רגשיים ובתי ספר לילדים על הרצף האוטיסטי. מטרתנו היא להביא את התלמיד למימוש יכולותיו הקוגניטיביות, הרגשיות, החברתיות והתפקודיות, תוך מודעות ואמונה עצמית.

בתחום התעסוקה אנו מפעילים מרכזי תעסוקה ומתחמי תעשייה שמטרתם להביא לשיפור איכות חייהם של המועסקים שלנו באמצעות תעסוקה מתאימה למען שילוב מוצלח וארוך טווח בשוק התעסוקה.

בתחום ההשמה אנו מפעילים מערכי השמה בת"א, ירושלים וחיפה. במסגרת המערך ניתנים שירותי הכוונה, הכשרה, ייעוץ וליווי לבוגרים עם אוטיזם בתיפקוד גבוה. מטרתו של מערך ההשמה היא לשלב את המועסקים שלנו בשוק החופשי באופן מוצלח אשר ממצה את יכולותיהם.

מכללת be - מכללה המתמחה בהוראה ובתמיכה בסטודנטים עם לקויות למידה ועם אוטיזם. לימודים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. 

פירוט מערך השירותים שלנו בסרגל מימין.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
STG שיווק באינטרנט
© 2017 כל הזכויות שמורות