נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן ענק

font_normal

גופן גדול

font_small

גופן רגיל (דיפולט)


סמן לבן גדול

סמן שחור גדול

הדגשת כותרות


reset_accessabilityביטול הנגישות


בית אקשטיין מקים בית ספר בספארי ברמת גן

חזרה לכתבות

בית ספר ראשון מסוגו ייפתח בתחילת שנת הלימודים התשע"ז בספארי ברמת גן. הקמת בית הספר נעשתה ביוזמת עיריית רמת-גן והספארי. בית הספר יוקם וינוהל על ידי ארגון בית אקשטיין, והוא יותאם לתלמידים עם קשיי קשב ולקויות למידה.

בית הספר החדש שיוקם בספארי מיועד לתלמידי כתות ו'-יב' בעלי לקויות למידה, יוקם וינוהל על ידי צוות החינוך של ארגון בית אקשטיין, המתמחה בחינוך מיוחד ללקויות למידה, שזכה במכרז שערכה העירייה להפעלת בית הספר.

בית הספר יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם צוות הספארי ואגף החינוך בעירייה ותכנית הלימודים בו תהיה משולבת עם פעילות הספארי והתכנים הקיימים הייחודיים בשילוב התכנית המקצועית החינוכית של בית אקשטיין. בית הספר של בית אקשטיין בסאפרי, יהווה קהילה חינוכית המובילה להתפתחות אישית, למימוש עצמי ולחדשנות תוך קידום איכות חייו של התלמיד וחינוכו למעורבות חברתית, לאחריות ולשמירת ערכי הטבע והסביבה.

במסגרת הלימודים, שיחלו בביה"ס בשנת הלימודים תשע"ז, ייערכו השיעורים- שנערכו עד כה רק בין 4 קירות, באווירת לימודים שונה וייחודית, בין חיות הבר.
מטרת העל של בית הספר של בית אקשטיין שיוקם בספארי היא לייצר למידה משמעותית ורלוונטית לחיי התלמיד ולהשתמש במרחב הספארי בכדי להעשיר את חוויות הלימוד ולפתוח עולמות תוכן חדשים בפני התלמידים.

התלמידים יוכלו להשתלב במגוון התחומים בספארי כגון עבודות טיפול, אימון, תחזוקה, שיווק, דוברות, הנהלת חשבונות ועוד, תוך השתתפות בתהליכים פנימיים כולל תכנון תצוגות, קבלת החלטות בנושא האוסף הזואולוגי ועוד. 
המרחב החוץ כיתתי יאפשר למידה הוליסטית, רב תחומית ויעודד חשיבה יצירתית, למידה בדרך פתרון אתגרים וחשיבה יזמית וחדשנית.

אודי ליפשיץ, מנהל חטיבת החינוך בית אקשטיין: "אנו מברכים על זכיית בית אקשטיין במכרז להקמת וניהול בית הספר החדש. עבור בית אקשטיין המתמחה בחינוך בילדים ונוער עם ליקויי למידה מורכבות כ-30 שנה, בכ-16בתי ספר בפריסה ארצית רחבה, מדובר באבן דרך משמעותית. אנו בטוחים שנוכל להעניק באמצעות השיתוף פעולה הייחודי והידע המקצועי שצברנו עם השנים, מרחב ייחודי לתלמידים עם לקויות למידה, אשר יוביל להתפתחות אישית של כל תלמיד ותלמידה, ויהווה פתח ליוזמות יצירתיות חדשות בתחום החינוך."

לכתבה שהתפרסה באתר NRG לחץ כאן >>
לכתבה שהתפרסה בynet ידיעות אחרונות לחץ כאן >>