נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן ענק

font_normal

גופן גדול

font_small

גופן רגיל (דיפולט)


סמן לבן גדול

סמן שחור גדול

הדגשת כותרות


reset_accessabilityביטול הנגישות


חדש!!! מגמת עיצוב שיער ופיתוח החן בבית ספר עציון

חזרה לכתבות

מגמת עיצוב שיער וטיפוח החן נפתחה השנה בבית הספר בית אקשטיין, עציון בפרדס חנה, בשיתוף פעולה עם "תעשידע" - תעשייה למען חינוך מתקדם" המקנה לתלמידים הסמכה מקצועית באיפור.

עיצוב שיער ואיפור שייכים למקצועות האופנה והיופי. הרצון לשפר ולייפות את החזות האישית ואת ההופעה החיצונית קיים בעולמנו מאז ומעולם. האיפור אינו רק צבע, אלא הרמוניה של צבעים ויצירה אישית של המעצב.

במגמת עיצוב שיער וטיפוח החן לומדים 21 תלמידים סה''כ, מכל הכיתות ומכל השכבות. כאשר למגמה נכנסים בקבוצות קטנות עד 6 תלמידים בתחלופה. את מגמת עיצוב השיער מלווה ומלמדת המורה עליזה כלפון, בסדנה יש סייעת מהתחום שעוזרת לעליזה בעבודתה עם התלמידים. תכנית הלימודים הינה לבגרות, 3 יח"ל או 5 יח"ל והיא פרוסה לשלוש שנים. כאשר ב- 5 יח"ל, התלמיד נדרש להכין עבודת גמר עיונית +בוק באיפור אומנותי.

לאחר רכישת המיומנויות הנדרשות, התלמידים יכולים לגבש שפה מקצועית אישית וייחודית, שתבטיח את עתידם המקצועי והכלכלי. את הידע והמיומנות שנרכשו יוכל כל תלמיד לממש כמעצב שיער ותסרוקות וכמאפר. הוא יוכל גם לפתוח עסק עצמאי בעבור נשים, גברים, ילדים, כלות ודוגמניות בתצוגות אופנה.

חשוב לציין שהתלמידים מקבלים לקוחות מבחוץ, ואף חלק מהתלמידים השתלב לאחרונה במספרות בקהילה.
התלמידים במגמה מגלים התמדה, רצון ומוטיבציה להמשך לימוד במגמה ולהתמקצעות בתחום זה.

שעות קבלת קהל במספרה: ימי א-ה 8:00-12:45.
ניתן לקבוע עם המורה עליזה כלפון בטלפון: 04-6436976